Menü
Your Cart

Süt Numune Tüpü

Süt Numune Tüpü
Süt Numune Tüpü
Süt Numune Tüpü
Süt Numune Tüpü
Etiketler: Süt Numune Tüpü, ,
Süt Numune Tüpü

Ürün Açıklaması

Süt ve benzeri sıvı numunelerinin sahadan alınıp Analiz laboratuvarlarına iletilerek, tüm kimyasal analizlerin yapılmasına olanak tanır. Tek kullanımlık özel kilitli kapağa sahip, sızdırmaz yapıdadır. Üzerinde markalama için kullanılabilecek yazı yazılabilen bölümü ve otomatik analiz makinaları için kendinden kaydırmaz bantlı mevcuttur.

0,00TL
Vizyon
Workplast, kendi sektöründe yenilikçi anlayışı, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile yurtiçinde sektörün lokomotifi olmayı, uluslararası alanda marka bilinirliğini yükselterek sektörüne ve ülkeye katma değer sağlamayı vizyon ve hedef olarak benimsemiştir.
Misyon
Workplast olarak biz, güçlü organizasyonumuz ve doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak oluşturduğumuz ürün yelpazemizle birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza ve faaliyette bulunduğumuz sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmayı hedeflemekteyiz.
Ar-Ge
Firmamızın Ar-Ge departmanı bünyesinde sektördeki yenilikler takip edilir ve uygulanması sağlanır.
Ar-ge departmanı Workplast’ın devam eden gelişimine en üst düzeyde katkı sağlamak için yenilikçi plastik enjeksiyon çözümleri üretir.